Najprej opravičilo vsem jubilantom od meseca septembra dalje, do današnjega dne. Pri pregledu spletne strani sem lahko ugotovil, da ni bil aktiviran že pripravljen prispevek z rojstnimi dnevi članov našega društva oziroma, bivših igralcev NK Olimpija.

Vseeno ga objavljam šele sedaj. Morda je na objavo vplivala tudi moja odsotnost na začetku meseca septembra. Zagotovo pa je na ta “kiks” največ vplivalo slabo zdravstveno stanje našega soigralca Radeta Vujnoviča, ki nas je v mesecu septembru tudi za večno zapustil. Prav on je bil prvi jubilant v mesecu septembru. Čestital sem mu z SMS sporočilom in zaželel vse najboljše. Toda samo nekaj dni kasneje smo se morali od njega že psoloviti.

Veliko praznovanj je še bilo v samem septembru in tudi vse do današnjega dne. Veliko je bilo tudi drugih aktivnosti. Več igralcem so bile individualno (SMS) čestitke poslane. Ne glede na to, pa še enkrat vsem v imenu našega društva : vse najboljše, ostanite zdravi in polno aktivni.

Janez Zupančič

Predsednik ŠD Veterani NK Olimpija Ljubljana

In še seznam Jubilantov :

ROJSTNI DNEVI SEPTEMBER – DECEMBER 2023

Dan/MSEPTEMBEROKTOBERNOVEMBERDECEMBER
1    
2Vujnovič RadePejovič Ivan  
3    
4Novak Đoni Miloševič Vlado,  Miškić GoranProsen Tomislav
5 Židan Gregor  
6 Lalović Vukadin,        Pate Jani Gruškovnjak Marko, Puš Boštjan
7Rakovič Ermin   
8Jovičević MladenGliha Primož,              Pavlin MiranHadžić Safet 
9 Jolič Goran,            Kariš IgorZavrl Rudi 
10   Golec Marjan
11 Bošnjak Branko,   Protega NenadVoljč JanezDimitrijević Vitomir, Matović Zoran
12Haclar Marko  Udovič Sašo
13    
14Cimirotič Sebastjan   
15    
16    
17Cirar  Rok Agić Amir 
18 Petrović Mihajlo  
19Djurić Slobodan Stoilkovski Ljubo 
20   Domadenik Darko
21   Bečejac Radoslav
22    
23 Pejkovič NihadKostić MilošIstenič Janez
24  Žlogar AntonTopić Nedeljko
25    
26    
27    
28    
29 Šoškić Miloš  
30Corn RudiKlampfer Zlatko, Lazič Igor Mitraković Željko
31   Bajec Darko