Zamenjava trenerja v našem članskem moštvu, je prinesla pozitivni rezultat, zmago na gostovanju v Domžalah. Zagotovo je bilo notranje zadovoljstvo novega trenerja na visokem nivoju. Njegove izjave po tekmi  niso bile evforične. Globoko se je zavedal, da je bilo v ožji obrambi še preveč napak, ki jih Domžale niso izkoristile.

Toda zmaguje se tudi na tak način. Nova priložnost je na sporedu že danes, v evropskem tekmovanju, konferenčni ligi. Ta velja največ, če moštvo postane zmagovalec. Olimpija je kar precej daleč od tega. Zato pa se ne sme dvomiti o tem, da se lahko kakšna tekma tudi zmaga, kar prinaša dodatni, verjetno še kako potreben zaslužek. Ob tem pa še afirmacijo ekipe.

Možnosti vsekakor so. Ferski Klaksvik je že znal presenetiti v kvalifikacijskem delu. Tudi s favoritom skupine v kateri nastopa NK Olimpija, je v zadnji tekmi presenetil z neodločnim rezultatom in prvo točko.

Naše člansko moštvo lahko zaigra povsem neobremenjeno. Prvo mesto je predaleč, vsak uspeh pa je več kot dobrodošel.

Torej.  Zakaj ne bi danes z novo zmago, ali pa vsaj neodločnim rezultatom nadaljevali uspešno pot z novim trenerjem ?

Zato uspešno in srečno na Ferskih otokih.

Janez Zupančič